ЕКСКУРСІЇ ТА КВЕСТИ
ЯК ПРАЦЮВАТИ З ІСТОРІЄЮ
КІМНАТА ДОСЛІДНИЦІ(КА)
ЖИВА ЛАБОРАТОРІЯ ПУБЛІЧНОІСТОРИЧНИХ ІНІЦІАТИВ
СУЧАСНА УКРАЇНСЬКА ДОКУМЕНТАЛІСТИКА
ПЕЧА-КУЧА-ТЕКА
ПРАКТИЧНІ МАЙСТЕРКЛАСИ
СУЧАСНИЙ ДОКУМЕНТАЛЬНИЙ ТЕАТР
ЖИВІ ІСТОРІЇ В МЕДІА ТА ЛІТЕРАТУРІ
UA
EN
LIVEHISTORY@GMAIL.COM
+3 8050 487 9787
Жива лабораторія публічноісторичних ініціатив
Жива лабораторія публічноісторичних ініціатив - формат мережування, участю в якому візьмуть дійсні проекти, ініціативи та дослідження, що працюють з методами публічної історії над осмисленням актуального історичного контексту, що потребує критичного осмислення та уважної рефлексії – від сьогодення і до початку 20 століття (і не лише).

Жива лабораторія відбуватиметься у великому відкритому просторі з кількома локаціями, де одночасно проходитиме кілька паралельних презентацій ініціатив та досліджень із можливістю живого обговорення. Час на кожну з презентацій і обговорення - 30 хвилин. Опісля кожної ротації проєктів буде невелика перерва для неформального спілкування і продовження мережування.
● Взяти участь
Програма заходу
14:00 - 16:30, 28 вересня
Жива лабораторія публічноісторичних ініціатив
Формат мережування, участю в якому візьмуть дійсні проєкт, ініціативи та дослідження, що працюють з методами публічної історії над осмисленням актуального історичного контексту, що потребує критичного осмислення та уважної рефлексії – від сьогодення і до початку 20 століття (і не лише). Жива лабораторія відбуватиметься у великому відкритому просторі з кількома локаціями, де одночасно проходитиме кілька паралельних презентацій ініціатив та досліджень із можливістю живого обговорення. Час на кожну з презентацій і обговорення - 30 хвилин. Опісля кожної ротації проєктів буде невелика перерва для неформального спілкування і продовження мережування.

Локація: 13 павільйон ВДНГ
12:00 ― 14:30, 29 вересня
Жива лабораторія публічноісторичних ініціатив
Локація: 13 павільйон ВДНГ