ЕКСКУРСІЇ ТА КВЕСТИ
ЯК ПРАЦЮВАТИ З ІСТОРІЄЮ
КІМНАТА ДОСЛІДНИЦІ(КА)
ЖИВА ЛАБОРАТОРІЯ ПУБЛІЧНОІСТОРИЧНИХ ІНІЦІАТИВ
СУЧАСНА УКРАЇНСЬКА ДОКУМЕНТАЛІСТИКА
ПЕЧА-КУЧА-ТЕКА
ПРАКТИЧНІ МАЙСТЕРКЛАСИ
СУЧАСНИЙ ДОКУМЕНТАЛЬНИЙ ТЕАТР
ЖИВІ ІСТОРІЇ В МЕДІА ТА ЛІТЕРАТУРІ
UA
EN
LIVEHISTORY@GMAIL.COM
+3 8050 487 9787
Печа-Куча-Тека
Печа-Куча-Тека - це формат мережування та обміну практичним досвідом, в якому візьмуть участь представниці та представники музеїв, архівів та бібліотек з усієї території України.

Формат Печа-Куча-презентацій успішно практикується в багатьох країнах світу, але набрав популярності в Японії, як формат неформального знайомства представників певної сфери.

Формат – 20 слайдів по 20 секунд, загалом 6 хв. 40 сек., щоби розповісти про свій проект. Ми дотримуємось позиції, що робота музейних, архівних та бібліотечних інституцій вкрай важлива та є надзвичайно актуальною.

В презентаціях представники та представниці поділяться досвідом своїх інституції, вдалими практиками, викликами з якими стикаються у роботі, ідеями проєктів над якими працюють, шукатимуть відповіді на відкриті питання, пов'язані з професійною діяльністю.
● Взяти участь
Програма заходу
16:30 - 18:00, 28 вересня
Печа-Куча-Тека
Формат мережування та обміну практичним досвідом, в якому візьмуть участь представниці та представники музеїв, архівів та бібліотек з усієї території України. Формат Печа-Куча-презентацій успішно практикується в багатьох країнах світу, але набрав популярності в Японії, як формат неформального знайомства представників певної сфери. Формат – 20 слайдів по 20 секунд, загалом 6 хв. 40 сек., щоби розповісти про свій проєкт. Ми дотримуємось позиції, що робота музейних, архівних та бібліотечних інституцій вкрай важлива та є надзвичайно актуальною. В презентаціях представники та представниці поділяться досвідом своїх інституції, вдалими практиками, викликами з якими стикаються у роботі, ідеями проєктів над якими працюють, шукатимуть відповіді на відкриті питання, пов'язані з професійною діяльністю.

Локація: 13 павільйон ВДНГ, Лекторій
14:30 ― 16:00, 29 вересня
Печа-Куча-Тека
Локація: 13 павільйон ВДНГ, Лекторій