ЕКСКУРСІЇ ТА КВЕСТИ
ЯК ПРАЦЮВАТИ З ІСТОРІЄЮ
КІМНАТА ДОСЛІДНИЦІ(КА)
ЖИВА ЛАБОРАТОРІЯ ПУБЛІЧНОІСТОРИЧНИХ ІНІЦІАТИВ
СУЧАСНА УКРАЇНСЬКА ДОКУМЕНТАЛІСТИКА
ПЕЧА-КУЧА-ТЕКА
ПРАКТИЧНІ МАЙСТЕРКЛАСИ
СУЧАСНИЙ ДОКУМЕНТАЛЬНИЙ ТЕАТР
ЖИВІ ІСТОРІЇ В МЕДІА ТА ЛІТЕРАТУРІ
UA
EN
LIVEHISTORY@GMAIL.COM
+3 8050 487 9787
Музична програма
Агенція освітніх та культурних подій ІНШІ спеціально для Фестивалю живих історій підготувала дві дуже різні та майже полярні музичні підбірки.

В суботу ностальгуємо та згадуємо минуле разом з традиційною музикою Західного Поділля та українського емігрантства від US Orchestra та під експериментальний сет андеґраундної електронної музики 1980-1990-х від діджейки з Івано-Франківська Kris.

В неділю перемістимося в музичне теперішнє на псіходелічно розслаблений Поділ від київського інді-гурту Love'n'Joy, на нічні вулиці Франківська та Сум під апатичний шугейз від Майї Реневич та Neyemia grue, а також на постіндустріальний схід України в електронному звучанні від Kurs Valüt.
● Взяти участь
Програма заходу
14:00 ― 19:00, 28 вересня
21:00 US Orchestra
Троє музикантів грають українську традиційну музику Західного Поділля та українських емігрантів з Канади та США. Першу вони знаходять в музичних архівах та власних фольклорних експедиціях, другу — на вінілі 1920-х років. Музика Західного Поділля — дуже красива. І це не тільки та не стільки про мелодії, скільки про склад інструментів: скрипки, цимбали і бас.
Назва гурту US Orchestra розшифровується як Ukrainska Silska Orchestra — саме так себе називали українські капели емігрантів. До речі, саме вони перевезли сільську музику на американський континент, грали її у повних залах та записували платівки. Можливо, саме завдяки цьому ціла купа «сільської» музики дожила до нашого часу.

Локація: 13 павільйон ВДНГ, Велика зала
22:00 set від KRIS
Kris (Христина Войтків) грає на локальній електронній сцені Івано-Франківська понад два роки. Як фотографка та візуальна мисткиня Кріс привносить в свої сети ту саму стриману красу з легким гедоністичним флером ― все, як на її світлинах. Крис заснувала серію теплих електронних вечірок GOSTI, а в своїх сетах вона найчастіше використовує minimal techno і tech house. На Фестивалі будемо рухатись під експериментальний мікс треків, які звучали на андеґраундних танцполах в кінці 1980-х та в розквіт електронної музики в 1990-х.

Локація: 13 павільйон ВДНГ, Велика зала
14:00 ― 19:00, 29 вересня
19:00 Майя Реневич та Neyemia grue
Гаражне звучання, яким воно має бути. Шугейз, яким він має бути. «Нехаризматична» музика для гурманів, якою вона має бути. Так, називати будь-яку музику в анонсах «андеґраундом» — це одночасно поганий тон та оксиморон. Але це той самий випадок, коли це визначення є повністю справедливим, адже шлях Майї та хлопців на цей фестиваль був довгим та непростим.
Хороші англомовні тексти, вивірене гітарне звучання, правильний емо-вокал. І все це за умови того, що волістка та група живуть та спільно творять з різних кінців країни — у Івано-Франківську та Сумах. На фестиваль вони привезуть сольні роботи Майї та спільні треки Neyemia grue.

Локація: 13 павільйон ВДНГ, Велика зала
20:00 Love`n`Joy
Три музиканта, об'єднані глибокою любов'ю до класичного звучання 1960-х, психоделіки та британської поп-музики. Цей бенд з Києва протягом останніх двох років все частіше виступає на Заході, граючи в клубах і на фестивалях Німеччини, Швейцарії, Польщі, Чехії, Австрії та Франції. За словами «Громадського радіо», це один з небагатьох випадків, коли, слухаючи гурт, «не хочеться чогось підкрутити або підправити». Погоджуємося та запрошуємо на суміш психоделік-року 1970-х та бритпопу 1990-х з легким київським флером (в хорошому розумінні).

Локація: 13 павільйон ВДНГ, Велика зала
21:00 Kurs Valüt
Kurs Valüt народився в дніпровському клубі «Модуль» як спроба пошуку локальної музичної ідентичності постіндустріального Сходу України. Переосмисливши піджанри мінімал-вейву та почаклувавши з окремими стилістичними прийомами, хлопці, як це часто буває, винайшли власний жанр — Dnipropop.
Синтетичні інсинуації. Мелодична структура музики та вторинність тексту. Танець як кращий засіб взаємодії з цією музикою. Мабуть, це все, що треба знати перед тим, як вперше почути хлопців вживу.
Налаштовуємось на правильну взаємодію та аргументований прийом

Локація: 13 павільйон ВДНГ, Велика зала
ТРАНСЛЯЦІЯ
Поділитися: